Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavosti, nápady, komentáře

Napište nám, co Vás zajímá, trápí, co byste chtěli nejen zde na stránkách ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Zápis ze schůze

(admin, 4. 5. 2016 14:01)

Zápisy byly dodány.

Dotaz

(Kozel, 24. 4. 2016 15:40)

Slysel jsem, ze v Kopaninach se prodavaji pozemky za 150 Kc. Nevite o tom nekdo neco? Moc se mi to nezda, ale proc se nezeptat. Diky

Souhlas s Kopaninčákem

(Občan, 13. 12. 2015 9:58)

Hezký den
Plně souhlasím s názorem Kopaninčáka.OSV funguje v anonimitě před ostatními obyvateli.Zvláště teď ,kdy jsme dostali více peněz za větrné elektrárny jsme absolutně odtrženi od jakékoliv informace o použití peněz,plánů,atd.Nevíme vůbec nic,zda se OSV schází řeší naše problémy a starosti.O předchozím OSV jsme věděli všechno,kdy se schází co řeší a jak se to vyvíjí nebo to dopadlo.Samozřejmostí bylo pravidelné vyúčtování fionančních prostředků od města bylo samozřejmostí.Každoměsíční zasedání OSV bylo veřejné,několikrát jsem na něm byl a dotazy které jsem měl vždy zodpověděli.U nového OSV to vypádá jako v naší politické scéně.Drž hubu a krok co děláme do toho ti nic není.Otázkou je zda se vůbec něco dělá.Jsem absolutně nespokojen s informovaností ze strany OSV.Doufám,že nebude tento příspěvek,který neobsahuje žádné vulgarismy a urážky vymazán.
S pozdravem - čekám na odpověď
Občan

Re: Souhlas s Kopaninčákem

(Dolanská, 20. 12. 2015 18:51)

Vážený občane a Kopaničáku. OSV jistě není anonymní, víte, kdo tam je. Kdo je tu anonymní jste Vy dva. Nicméně Vaše připomínky jsem předala předsedkyni OSV, na prvním zasedání v novém roce budou připomínky zodpovězeny.
Co se týká toho, že bych měla být garantem jednání OSV, nevím, kde jste to slyšeli, jsem jen administrátor stránek. Termín dalšího jednání OSV dám vědět v aktualitách.

Re: Re: Souhlas s Kopaninčákem

(Občan, 25. 3. 2016 7:55)

Jak jsem se dočetl v příspěvku od paní Dolanské tak připomínky budou zodpovězeny na prvním zasedání OSV v Novém roce ,která se konala 4.2 2016,ale opět nic.Zápis řeší pár nesmyslů avůbec neodpovídá na naše otázky co je z penězi za elektrárny,kolik a jak byly investovány do našich vesnic,aby se nám lépe žilo.Opět to odeznělo do zatracení.Proto žádám OSV aby již konečně začal něco konkréního dělat,ale hlavně nás o tom zde v zápisech informoval.Podle mě jedna nebo dvě schůze OSV za rok nestačí jak dokazují zápisy.
S pozdravem-čekám odpověď
Občan

Email

(Kopaničák, 10. 12. 2015 21:22)

Zdravím všechny.
přistál mi v poště email pí. Dolanské se žádostí o fotky, zážitky a příhody z našich obcí. Překvapení!! Jen jsem tak nevěděl zda se smát nebo brečet.
V dubnu letošního roku proběhla veřejná schůze OSV, kde mimo jiné byla silná kritika na komunikaci OSV a obyvatel. Pan Diviš velice, ale velice rázně před starostou Mgr. Blažkem spolu s předsednicí OSV slibovali, že se situace změní a vše bude v pořádku. Proč se asi říká "Sliby se slibují, blázni se radují?! Komunikace se samozřejmě vůbec nezměnila, kromě zápisu z veřejné schůze a pozvánky na zvířátka. Takže ten email je reakcí na slib o zlepšení komunikace a využití stránek OSV - nutno zdůraznit, že tedy po 8 měsících opravdu je to počin (nic proti tomu požadavku - lidé zachytí zajímavé události. Ale pokud je pí. Dolanská všemi z OSV na veřejné schůzi označována jako správce stránek a garantem jejich slibů. Pak je to asi opravdu mimo mísu) k zamyšlení .
Konkrétně:
OsV 22.4.2015 zápis z veřejná schůze
OsV 24.4.2015 oznámeno složení výboru
24.8.2015 pozvánka na ranč Elrico za zvířátky
2.12.2014 žádost o fotky ze života

Kde je aspoň nástin hospodaření, kde je aspoň nástin činnosti OSV? O tom, že by obyvatel přišel na schůzi OSV se nadá ani uvažovat - nikdo totiž netuší, kdy se sejde. Kde jsou plány na příští rok - a to ani nepředpokládám, že by se OSV obrátil na obyvatele co je trápí, co potřebují a nedej Bože požadují.

Na závěr jednu poznámku - byl-li to záměr nebo náhoda, ale komunikace kolem zaplacení stránek OSV mi přišlo jak komiksový příběh. Opravdu se OSV domnívá, že za ně bude vše hlídat někdo jiný? Znovu k veřejné schůzi - správce stránek je člen OSV a ten by si tohle měl hlídat a ne to nechat dojít do stavu, že správce serveru zastaví provoz. Pokud se to zdá namyšlené tak ne,takto to totiž normálně funguje. A jako příklad - pořád jedou stránky které využíval předešlý OSV. A nejsou tam reklamy - tedy ten kdo je vytvořil a provozuje asi platí včas a podle smlouvy. Asi je potřeba si přiznat, že je klika že se ty stránky nedostaly do rukou současné sestavy.

Seznam lidí a adres v Kopaninách

(Eva Suchánková, 25. 2. 2015 12:23)

Zdravím,chtěla bych poopravit č.p. 44 Karáskovi - děti byly Eva a František a pak č.p. 82 byla Gréta,ale obchod měl č.p. 140 . Díky Eva :-)

Re: Seznam lidí a adres v Kopaninách

(OSV, 24. 4. 2015 8:54)

Děkujeme, doplněno

Kdo je kdo

(Kopaninký, 1. 2. 2015 19:41)

Velice by mne zajímalo skutečné složení OsV Kopaniny Doubrava. Podle usnesení rady města ze 4.12.2014 by mělo být:
Předsedkyně: Ing. Blanka Šindelářová
Členové: Jana Narayani Dolanská, Miroslav Hilf, Petr Petrák, Marián Rewczuk
A to podle všech zpráv není zcela pravda.
Prosím o jasné stanovisko.
děkuji
C

Re: Kdo je kdo

(OSV, 24. 4. 2015 8:37)

Dobrý den. Po schůzi konané dne 22.4.2015 v Kopaninách je složení OSV následující:
Předsedkyně Ing. Blanka Šindelářová, členové Diviš Jaroslav, Dolanská Jana, Hilfová Renata, Rewczuk Marián. Hezký den.

pamětník

(Václav Kroutil, 9. 12. 2013 10:03)

Velice mě potěšilo založení stránek obcí jak jsme tomu my říkali KOPDOPR! Proto se rád připojím v
případě zájmu o své vzpomínky na bývalou školu, funkční kino v Kopaninách zámek před demolicí apod. Myslím si, že by bylo zajímavé zpracovat i přehled generace 50.a 60. let, dětí které v té době drželi vzhledem ke svému počtu i místní školu.